Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

ІНША ЗБІРНА, ОТА, ЩО ЗАРАЗ НА ФРОНТІ, ЗІГРАЛА Б НЕ ГІРШЕ…

Київ, 18 червня 2024.- Учора, після розгрому нашої збірної румунами, у роздягальні гравці попросили тренера Сергія Реброва вийти на кілька хвилин. Що було далі, ми не знаємо. Очевидно, була розмова. І то серйозна розмова. Про безвольову гру, яку показали наші. Проте Фейсбук був красномовний. Пропонуємо лишень один текст.

“Розумієте хлопці?! Якщо б так, як ви сьогодні, “грала” інша збірна України, ота, що на фронті, то ви б уже не грали за цю країну. Бо країни не було б, пише у Фейсбуці Олексій Петров.

За вас сьогодні вболівали всі. В маленькому бліндажі десь в посадці, яку і посадкою назвати вже не можна. Вболівали бійці в підвалі розбитого російською авіацією ще одного, вже Бог зна якого за рахунком українського села. Вболівали хлопці в шпиталях, напевно, кажучи: “Ехххх… Були б у мене ноги, зіграв би не гірше”…

Усі чомусь чекали, що ви вийдете, щоби вмерти на футбольному полі. В переносному сенсі, звичайно ж, але тим не менш. У вас є все. Молодість. Досвід гри в зіркових клубах. Можливості та комфорт, які дала країна. Ви можете бачити родину, коли забажаєте, та приймати душ тричі на день. У вас є білий унітаз та кондиціонер. Ви їздите не на сраних корчах, а не коштовних автівках. До речі… Ви на чому приїхали на гру? На комфортабельному автобусі із кондиціонером? Так, так… А уявіть, як воно влітку, в кузові тентованого “КрАЗу” їхати кудись. Довго їхати. Потім крокувати в броніку, шоломі та зі зброєю і б/к. Повзти довго. А потім тримати ту довбану посадку. Тримати попри все! Бо програти там, значить – загинути. І тут уже не в переносному, а в буквальному сенсі слова – вмерти. І уявіть, що хлопці тримаються, п’ятеро проти двадцяти. Сплять по три години на добу, і тримають позицію. Ділять одну пляшку води на усіх, і тримають… Така їх “гра”. Такий задум на матч у цих хлопців! Відчуваєте різницю?

У вас прапор України на формі – і у них також! Але чомусь вони можуть. Через “не можу”. Через “йоб вашу…” Стиснувши зуби. Вчепившись пальцями за землю. В мороз та шалену спеку. А це – дні. Тижні. Місяці. Роки…То вони можуть. А ви – не можете. Не можете ці срані дев’яносто хвилин вичавити із себе усе, на 101%, щоби забити на один м’яч більше, ніж суперник. Всього дев’яносто хвилин… А потім – душ. Унітаз. Релакс. Відпочинок. Більшого від вас не вимагається.

Або в наступних матчах, зробіть це… вийдіть на поле, щоби покинути нього переможцем і тільки переможцем, або…”(УВести)

Наша довідка:

Учора на чемпіонаті Європи з футболу нашу збірну розгромила Румунія – 0:3. Наступна зустріч буде зі Словаччиною, яка також учора обіграла Бельгію з рахунком 1:0. Матч відбудеться 21 червня, п’ятниця, о 16:00. З Бельгією ми зіграємо 26 червня, середа, о 19:00.