Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

ГЛОБАЛЬНА АКЦІЯ НА СКУ: “ЗАХИСТІТЬ УКРАЇНСЬКЕ НЕБО – ВРЯТУЙТЕ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ!”

Торонто, 30 травня 2024.- Післязавтра, 01 червня, Світовий конгрес українців (СКУ) та українські громади по світу проведуть глобальну адвокаційну акцію “Захистіть українське небо – врятуйте українських дітей!”

Кампанія прив’язана до Міжнародного дня дитини та має на меті через адвокацію та тиск громадянського суспільства закликати уряди демократичних країн терміново надати Україні системи ППО. Використання цих систем дозволить захистити цивільне населення, зокрема дітей, від щоденних ракетних атак Московії, зберегти їх життя та здоров’я.

У цей день організації світового українства проведуть акції, флешмоби, мітинги на підтримку українських дітей та розкажуть про цинічні злочини Московії проти дітей та всього цивільного населення. Вшанують пам’ять загиблих дітей хвилиною мовчання та проведуть спільні молебні.

Павло Грод – лідер СКУ

СКУ закликає також через соціальні мережі поширювати інформацію про кампанію. Використовуйте хештеги #ProtectSkySaveChildren та #DefendChildrenUA, щоб допомогти підняти обізнаність про боротьбу за право на життя та безпеку українських дітей.

Напередодні СКУ звернувся до лідерів демократичних країн світу та закликав передати Україні системи протиповітряної та протиракетної оборони. “Союзники України мають у розпорядженні достатню кількість цього озброєння, яке могли б передати Україні для постійного або тимчасового захисту українських міст… Утім, постачання здійснюється украй повільно. Ціна кожної затримки – життя мирних українців та життєдіяльність цілих українських міст”, заявив президент СКУ Павло Ґрод. “Ми закликаємо наші громади по цілому світу вимагати від своїх урядів посилення військової підтримки України, а союзників України – виконувати взяті на себе зобов’язання й надати обіцяне озброєння і засоби захисту!” додав Павло Ґрод.(УВести)