Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

МОГИЛУ СТЕПАНА БАНДЕРИ У МЮНХЕНІ СПОТВОРИЛИ ПРОВОКАЦІЙНИМИ НАПИСАМИ

Торонто, 23 травня 2024.- Невідомі осквернили могилу Степана Бандери в німецькому Мюнхені, повідомляє Організація українських націоналістів – бандерівців.

“Черговий акт вандалізму в Мюнхені. Буквально напередодні Дня Героїв. На цвинтарі Вальдфрідгоф російські агенти вкотре осквернили могилу нашого Провідника. За останні роки я вже навіть збився з рахунку, вкотре це. Провокаційний напис явно розрахований на внесення розколу в українське суспільство”, написав президент Антиімперського блоку народів, народний депутат України VII та VIII скликань Олег Медуниця.

На пам’ятнику написали “Нам потрібні вибори”, ймовірно, апелюючи до так званої “нелегітимності” президента України Володимира Зеленського. Днями раніше джерела в американській розвідці повідомили, що Росія розпочала дезінформаційну кампанію проти Зеленського – намагається дискредитувати його та розгойдати питання легітимності.

На пам’ятнику провокатори написали: “Нам потрібні вибори”

Водночас в ОУН – бандерівців вкотре закликали створити в Україні Меморіал полеглих Героїв, який передбачатиме перепоховання з чужої землі провідників визвольних змагань, зокрема, Симона Петлюру, Євгена Коновальця та Степана Бандеру.

“Слава Богу, крига скресла і вже створюється Національне військове меморіальне кладовище. Але цю працю треба прискорити. Прах наших славних попередників ніколи не буде давати спокою московським агресорам і обов’язок Української держави – дбати про пам’ять і гідне вшанування полеглих Героїв!”, написав Медуниця.

Нагадаємо, пише вісник СКУ, 16 травня на проукраїнський захід у місті Порту вчинили напад невідомі. Ще раніше росіяни в Лісабоні спотворили місце біля погруддя Тараса Шевченка літерами Z – знаками російської армії й символом вторгнення Росії в Україну. Те ж сталося і в Софії у лютому та квітні 2023 р., де прихильники Путіна розмалювати червоною і жовтою фарбою пам’ятник Кобзареві.(УВести)