Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

MULTI-KULTI KOLEKTIV ТА АРТ-КЛУБ АННИ БАГРЯНИ ЗУСТРІЛИСЯ У КАВ’ЯРНІ “SALTED CAFÉ SOFIA”

Софія, 25 березня  2024.- Учора Арт-клуб Анни Багряної – відомої української поетки й письменниці, та Multi-Kulti Kolektiv (MKK) провели творчу зустріч. Сторони обмінялися думками, ідеями та окреслили завдання на наступний квартал.

МКК представляли Бістра Іванова – голова Правління, та Панайот Чафкаров – член Правління. Водночас представництво Арт-клубу було значно чисельнішим. Разом з пані Анною на зустріч прийшли українські біженці, для яких спілкування – творче, професійне, просто людське, стало важливим чинником подолання ностальгії та стресу від війни в Україні та вимушеного перебування на чужині.

Учорашня зустріч у кав’ярні “Salted Café Sofia”, що у центрі Софії (вул. “Братя Миладинови”, №38) збіглася з днем народження пані Анни. На її адресу лунали теплі й дуже теплі слова за самовідданість, чуйність, відкритість, любов, щедрість, творчі успіхи. Була й невеличка музикальна програма.

Насамкінець усі побажали одне одному одного – Перемоги!

Multi-Kulti Kolektiv (MKK) працює, зокрема, над інтеграцією мігрантів і біженців та правами людини з 2011 року. Організація має також контакти на політичному рівні, розвиває власне соціальне підприємництво. Спочатку MKK зосереджувався лишень в Софії, але в 2015 році структура стала розвиватися як соціальна франшиза в шести найбільших містах Болгарії.

MКК має великий досвід розробки та проведення медіа-кампаній, підвищення обізнаності, використання мистецтва та культури для соціальних змін, проведення тренінгів, досліджень, моніторингу, аналізу політики, адвокації, співпраці з політиками, неурядовими організаціями, дослідниками, молоддю, мігрантами, біженцями.

Ряд проектів MCC були відзначені як соціальні інновації та передові практики на національному та європейському рівнях.

MКК є національним координатором офіційного порталу Європейської комісії для інтеграції громадян третіх країн “Європейський веб-сайт інтеграції” з 2013 року.

MCC є національним партнером Європейської політичної мережі у сфері освіти мігрантів SIRIUS з 2014 року, а у грудні 2016 року став одним із співзасновників нової юридичної особи зі штаб-квартирою в Брюсселі – SIRIUS.

MCC є провідним партнером у Болгарії найбільшого європейського дослідницького проєкту в галузі інтеграції біженців NIEM з 2016 року.(УВести)

Відеорепортаж заходу можна подивитися ТУТ

Фоторепортаж Василя Жуківського

Анна Багряна, Панайот Чафкаров та Бістра Іванова (зліва-направо)
Анна Багряна: На наступний квартал плануємо творчі зустрічі, подорожі, мастер-класи
Актив Арт-клубу Анни Багряної
Художня самодіяльність Арт-клубу
“Як добре, що ми тебе зустріли”, казали присутні на зустрічі українські біженці
З днем народження, пані Ані!