Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

УКРАЇНЦІ ТА БОЛГАРИ ПІКЕТУВАЛИ ПОСОЛЬСТВО РФ, КОЛИ ТАМ ОБИРАЛИ ПУТІНА

Софія, 18 березня 2024.- Товариство “Мати Україна”, українські біженці, болгарська громадська організація “Боец” та болгари – друзі України, пікетували вчора посольство Московії.

Вони протестували проти “виборів” президента недоімперії на окупованих територіях України, організованих Кремлем. Критикували болгарські власті, які дозволили відкрити виборну дільницю в Софії. Скерували гострі слова на адресу мера столиці, який, хоча й обраний від демократичних сил, з великим небажанням, посилаючись на усілякі приписи спецслужб, погодився на проведення цієї акції протесту.

На мітингу говорили Олена Коцева – голова “Мати України”, Георгі Георгіев – голова організації “Боец”, Васіслава Танчева – активіст цієї організації, Юліана Кулюкіна – керівник освітньо-інформаційного центру “Український вулик”. Хотів говорити й мер Софії Васіл Терзіев, але не зумів отримати мікрофон.

Присутні написали червоною фарбою на асфальті перед посольством Московії “Путін – терорист”, тримали плакати “Зупиніть війну”, “Вибори під дулами автоматів – незаконні”, “Тут – не Москва”, “Кремль – центр зла”, “Світ розділився на людей і росіян”, “Вибори Путіна – імітація демократії”, “Не визнаємо вибори у Росії”, “Росія – терорист”. Люди скандували “Слава Україні – Героям слава”, “Слава нації – смерть ворогам”, “Путін – ху**ло”, лунали пісні про “Байрактар”, “Ой, у лузі” та інші. І все це з потужних гучномовців з алеї “Герої України” долітало до будинку амбасади напроти, який охороняв чималенький загін поліціятів.(УВести)

Відеорепортаж можна подивитися ТУТ

Фоторепортаж Василя Жуківського

Полоціянти добре захистили вхід-вихід до російської амбасади

Активісти організації “Боец” – наші друзі
Олена Коцева – лідер українців у Болгарії: “Росія – країна-терорист!”
Георгі Георгіев – голова громадської організації “Боец”: “Слава Україні -Героям слава!”
Меру Софії Васілу Терзіеву (праворуч) не вдалося виправдатися перед людьми – його освистали
Пікетувати амбасаду РФ прийши і російські політичні емігранти – Юлія та Сєргєй з Новосибірська, активісти партії покійного Бориса Нємцова