Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

СКУ ЗАСУДЖУЄ ФЕЙКОВІ “ВИБОРИ” ПУТІНА НА ОКУПОВАНИХ УКРАЇНСЬКИХ ТЕРИТОРІЯХ

Торонто, 15 березня 2024.- Світовий конгрес українців (СКУ) категорично засуджує так звані “президентські вибори”, які російська окупаційна влада незаконно проводить на тимчасово окупованих українських територіях – в Криму, в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях.

Ми також закликаємо міжнародну спільноту притягти до відповідальності державу-агресора та її злочинне керівництво, зокрема, запровадити санкції проти всіх осіб та організацій, причетних до постановки цієї ганебної вистави, передати заморожені російські активи Україні та створити міжнародний трибунал щодо злочину агресії.

Російські загарбники мають намір скористатися так званим “виборчим процесом”, щоб посилити переслідування та реалізувати новий етап геноциду українського народу на окупованих територіях.

Відповідно до інформації української військової розвідки, російські окупаційні адміністрації використовують “вибори”, щоб зміцнити свій контроль над захопленими частинами України шляхом посилення примусового набування російського громадянства українцями, а також через ідентифікацію наших співвітчизників, які не є лояльними до Росії або підтримують місцевий український рух опору.

Крім того, раніше лунали повідомлення, що російські окупанти незадовго після “виборів” планують оголосити примусову мобілізацію українського чоловічого населення до лав Збройних сил Російської Федерації. Якщо такий задум реалізується, то це буде не що інше, як новий етап винищення Росією українського населення на тимчасово окупованих українських територіях.

З точки зору міжнародної спільноти, проводячи виставу з “виборами” не лише у самій Росії, а й на захоплених територіях України, Кремль прагне легітимізувати свою злочинну військову агресію та окупацію України. Ця стратегія також ставить собі за мету створити ефект брехливої реальності, в якій українські громадяни нібито “демократичним” шляхом роблять вибір на користь Путіна і визнають його своїм “лідером”.

Світ має категорично відкинути російську брехню, шахрайство і терор, непохитно бути з Україною і помножити її війську підтримкою. Свобода має здолати тиранію, читаємо на сайті СКУ.(УВести)