Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

СКУ ТА ФОНД СЕРГІЯ ПРИТУЛИ ЗІБРАЛИ МАЙЖЕ $1,2 МЛН. НА РОЗМІНУВАННЯ ХЕРСОНЩИНИ

Торонто, 04 березня 2024.- Світовий конґрес українців та Благодійний фонд Сергія Притули у співпраці з Конґресом українців Канади та Українським конгресовим комітетом Америки завершили благодійний тур “Непереможні, коли об’єднані – Invincible When United” східними регіонами Канади та США.

Павло Грод

Торонто, Оттава, Монреаль, Нью-Йорк, Вашингтон, Філадельфія та Чикаго увійшли до списку міст цього туру, що був націлений на підвищення обізнаності українських громад та збір коштів для безпечного гуманітарного розмінування Херсонської області.

Загальна сума зібраних коштів складає: $1 192 283,19. Ці кошти підуть на закупівлю та доставку понад 20 автомобілів Land Rover Snatch, броньованої військової версії Land Rover Defender. Броньовані машини посилять спроможності груп Херсонської обласної військової адміністрації з гуманітарного розмінування. Організації-партнери спільно доставлять бронемашини після закупівлі.

“Ми показали велику єдність у співпраці задля спільної мети – перемоги України. Командою ми придбаємо броньовану техніку для розмінування. Підтримка Збройних Сил України була основною метою СКУ від початку повномасштабного вторгнення Росії. У боротьбі за перемогу України кожен з нас грає важливу роль, і ми повинні щодня думати про те, що ми можемо зробити, щоб допомогти Україні досягти успіху. Ми не можемо дозволити собі припинити працювати над досягненням нашої мети; час – важливий. Тож маємо продовжувати працювати над нашою спільною візією і заохочувати українців та наших друзів підтримувати Україну”, – сказав президент СКУ Павло Ґрод.

Сергій Притула

“У часі війни за наше існування ми як ніколи маємо зберігати єдність. Для людей, об’єднаних ідеєю допомоги українським захисникам, океан не є перешкодою. Синергія волонтерів завжди дає чудовий результат. Я сподіваюся, що наш спільний з СКУ проект буде прикладом для інших фондів. Хочу подякувати усім партнерам, донорам та людям, які приходили на наші зустрічі. Не важливо, паспорт якої країни лежить у вашій кишені. Важливо, що у вас українське серце”, – вважає Сергій Притула – волонтер, засновник Благодійного фонду Сергія Притули.

“Така значна сума зібраних коштів та наші спільні зусилля демонструють велику потужність української діаспори, коли ми співпрацюємо і спільно діємо з організаціями та установами в Україні. Без сумніву, працюючи разом і синхронно, ми можемо досягати великих успіхів дорогою до спільної мети. Важливо пам’ятати, що кожен зібраний долар має великий вплив і жоден внесок не є занадто малим. Наша сила у нашій єдності, і завдяки співпраці ми можемо досягати визначних та дуже ефективних результатів”, – сказав Андрій Потічний – директор ініціативи СКУ “Unite with Ukraine”.

Наша довідка:

Платформа #UniteWithUkraine — це глобальна благодійна ініціатива СКУ, спрямована на збір коштів для закупівлі та постачання необхідних тактичних медичних засобів, бронетехніки, дронів та іншого необхідного обладнання на підтримку захисників України. Від лютого 2022 року #UniteWithUkraine зібрав понад 55 мільйонів доларів від донорів з понад 70 країн для підтримки Сил територіальної оборони Збройних Сил України та інших безпекових структур України.

Благодійний фонд Сергія Притули — один з найбільших благодійних фондів в Україні, який допомагає військовим і цивільним. З початку повномасштабної війни Московії проти України Фонд залучив 6,6 млрд грн донатів для забезпечення Сил Оборони України дронами, засобами оптики, зв’язку, тактичної медицини і транспортом. Гуманітарну допомогу від Фонду Притули отримали 182 громад, 80 медичних установ, 19 навчальних закладів і сотні тисяч українців у прифронтових населених пунктах і на деокупованих територіях.