Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

СВІТОВИЙ КОНГРЕС УКРАЇНЦІВ ЩИРО ВІТАЄ ВАС З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ТА НОВИМ РОКОМ!

Софія, 24 грудня 2023.- Поширюємо привітання Світового конгресу українців, яке нам надіслав Павло Грод – президент СКУ. Зокрема, він зазначив:

“Цього року Україна святкує історичне Різдво, вперше за Новоюліанським календарем. Це Різдво української гідності, стійкості й відваги.

За Вашої підтримки СКУ, із нашою мережею в понад 70 країнах, допомагає наближати перемогу України. Ми є той голос, який розповідає про російські воєнні злочини світу. Ми є та сила, що озброює захисників через ініціативу Unite With Ukraine. Ми є та енергія, що відбудовує країну через проєкти Energize Ukraine.

У це історичне Різдво – будьте з Україною! Лише разом ми сильні й непереможні. Пам’ятаймо про Україну в наших молитвах і продовжуймо її підтримувати надалі!

Бажаємо Вам і Вашим близьким радісного і благословенного Різдва та успішного Нового року!

Христос народився! Славімо його!”(УВести)

Наша довідка:

СКУ збирає пожертви для забезпечення Збройних Сил України через ініціативу  Unite with Ukraine. Від початку повномасштабної війни СКУ надало потужну допомогу українським захисникам та захисницям, закуповуючи та постачаючи все найнеобхідніше, включаючи військове спорядження, тактичну медицину, дрони та броньовану техніку.