Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

ЗАКЛЮЧНА ЗУСТРІЧ ЗА ПРОЄКТОМ “НАДАННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗВІДСИ”

Софія, 20 листопада 2023.- Болгарська асоціація соціальних працівників та компанія “Анжера УНІГс” запрошують на заключну зустріч за проєктом “Надання повноважень починається звідси”.

Цей проєкт реалізується за підтримки офісу Всесвітньої організації охорони здоров’я в Болгарії. Він орієнтований на українських біженців, практиків із першої лінії, котрі працюють із українськими біженцями, та людей, які ухвалюють рішення. Його мета – підвищити рівень практиків із першої лінії – професіоналів та добровольців, а також самих біженців щодо визначення ранніх симптомів індивідуальної кризи та кращого розуміння психічних і медичних потреб українських біженців та вразливих груп у Болгарії.

Вильо Хрістов – керівник БАСП, та Анжела Антонова – керівник компанії “Анжела УІНГс”, заявили виданню ‘УВести”, що будуть раді поділитися спільним досвідом.

Зустріч відбудеться 28 листопада (вівторок) цього року у Столичній бібліотеці – зала “Американський центр” – Софія, площа “Славейков”, №4, телефон для контакту 0895526446; е-mail: basw_us@abv.bg.(УВести)