Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

“НОВА ПОШТА” ПОЧАЛА ПРАЦЮВАТИ ЩЕ В ОДНІЙ КРАЇНІ ЄС – УГОРЩИНІ. А КОЛИ БУДЕ В БОЛГАРІЇ?

Київ, 10 листопада 2023.- Український оператор поштового зв’язку компанія “Нова пошта” відкрила перше відділення в Будапешті, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу компанії.

Угорщина стала дев’ятою країною ЄС, де працює “Nova Post Europe”.

У 2022 р. “вона”Нова пошта” відкрила свої відділення у Польщі, Литви, Чехії, Румунії, Німеччині, Словаччини, Латвії та Естонії. У країнах ЄС перебуває не менше 6 млн. біженців з України.

У відділеннях за кордоном можна отримувати з України та відправляти в Україну документи, посилки та вантажі до 100 кг. В Угорщині, приміром, “Нова пошта” працює щодня. Термін доставки з України в Угорщину – щонайменше 5 днів. Вартість доставки з України в Угорщину складає:

Документи – 250 грн.

Посилки до 2 кг – 400 грн.

Посилки до 10 кг – 600 грн.

Посилки до 30 кг – 1200 грн.

Вантажі від 30 до 100 кг – 40 грн за кожен кілограм.

Зазначимо, що в Україні працює два основні оператори поштового зв’язку – це державна “Укрпошта” та приватна “Нова пошта”. Перевагою “Укрпошти” є більш низькі тарифи на більшість відправлень та відділення у селах. “Нова пошта” доставляє посилки значно швидше та відрізняється більш сучасним сервісом.

Наразі залишається відкритим питання – а коли ця компанія відкриє своє відділення в Болгарії, де, за офіційними даними, зареєстровано 25 тис. українських біженців. Насправді ж, напевно, їх значно більше.(УВести)