Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

У СОФІЇ УКРАЇНСЬКІ БОЛГАРИ ОРГАНІЗУВАЛИ ФЕСТИВАЛЬ ЕТНОГРАФІЧНОГО КІНО “ОКО”

Софія, 02 жовтня 2023.- Учора у болгарській столиці відбулося урочисте відкриття Міжнародного фестивалю етнографічного кіно “ОКО“, організатори якого – з міста Болград Одеської області. Цьогоріч фестиваль отримав своєрідний “тимчасовий притулок” у Болгарії, повідомляє українське посольство.

Це четверте видання кінофесту “ОКО”. Його відкрили документальним фільмом “Життя на межі” українського режисера Павла Пелешкова та авторською фотовиставкою одеського фотохудожника Олександра Барона, які тематично присвячені причинам та наслідкам російської агресії проти України.

Присутніх привітали посол України Олеся Ілащук, директор Виконавчої агенції з питань болгар за кордоном Райна Манжукова, представник Болградської міської ради Жанна Сусліна, депутат болгарського парламенту, відомий громадський діяч тутешнього волонтерського руху Манол Пейков, голова Спілки українських організацій в Болгарії “Мати Україна” Олена Коцева, директор Національного кіноцентру Болгарії Петр Тодоров та директор фестивалю “ОКО” Тетяна Станева.

Проведення фестивалю у болгарській столиці стало можливим завдяки синергії команди кінофестивалю та благодійної допомоги від громадян України та громадян Болгарії.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих за свободу України з нагоди Дня захисників і захисниць України.

З Програмо фестивалю, який триватиме до 07 жовтня у кінотеатрі Г-8 (Софія, вул.”Вільям Гладстон, №8) , можна ознайомитися тут, читаємо на сайті посольства України.(УВести)

Фоторепортаж Олександра Барона

Урочисте відкриття фестивалю (третя зліва – посол України в Болгарії Олеся Ілащук)

Команда “ОКО”