Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

УКРАЇНЦІ ПІКЕТУВАЛИ РОСІЙСЬКЕ ПОСОЛЬСТВО, СКАНДУВАЛИ “РОСІЯ – ТЕРОРИСТ!”

Софія, 10 червня 2023.- Учора українці та їх болгарські друзі пікетували посольство РФ у Софії. Акцію під гаслом “Росія – країна-терорист” організувала Спілки українських організацій в Болгарії “Мати Україна”. Захід зібрав не менше двохсот людей.

Присутні стояли з плакатами “Нова Каховка – 06.06.2023”, “Кремль – це центр зла”, “Руки геть від України”, “Зупинити геноцид України”, “Херсонщина – 06.06.23”, “Олешки – SOS”, “Геть Росію з України, геть Росію з Криму”, “STOP нищити екологію України” “Ні російському терору”, показували великоформатні світлини створеного московитами лиха на Півдні України.

Речниками пікету були Олена Коцева – голова СУОБ “Мати Україна”, Дімітрін Вічев з Атлантичної ради Болгарії, Кіріл Чуканов – громадський діяч, доц.Албена Стаменова – викладач-україніст Софійського університету “Св.св. Климент Охрідський”, та інші.

Особливо емоційним та зворушливим був виступ киянки Тетяни Тошевої. Вона говорила українською, але до поліціантів, що охороняли російську амбасаду, звернулася болгарською, мовляв, ви захищаєте терористів. “Бачу, серед вас є й жінки, я також мати, і уявіть собі, як це нашим, українським матерям, ховати своїх дітей, вбитих московськими ракетами!” – через сльози говорила вона.

На початку та наприкінці заходу протестувальники співали гімн України, а протягом заходу лунали “Ох, у лузі, червона калина” та інші наші патріотичні пісні.(УВести)

Відерепортаж заходу можна подивитися ТУТ

Фоторепортаж Василя Жуківського

(зліва-направо): Таня Тошева з Києва, Євгевнія Сергєєва з Бучі та Катя Маслєнікова з Маріуполя
Тетяна Тошева допомагає біженцям у Кризовому центрі СУОБ “Мати Україна”
Дімітрін Вічев з Атлантичної ради – організації, яка беззастережно підтримує Україну