Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

НАСТУПНОГО ТИЖНЯ БУДЕ УРЯД, ТОМУ ОЧІКУЄМО ДОБРІ НОВИНИ ДЛЯ УКРАЇНИ

Софія, 03 червня 2023.- Учора у болгарській столиці відбувся багатолюдний мітинг-хода проти проросійського президента Румена Радева та на підтримку майбутнього проєвропейського (і проукраїнського) уряду.

Як сказав публіцист Іво Інджев – один з речників на мітингу, державний глава Радев, проросійська лівиця (Болгарська соціалістична партія і їй подібні) та ультралівиця (“Возраждане”) у цій війні лякаються поразки Росії та перемоги України. Бо це означатиме початок кінця потоку коштів на пропаганду анти-ЄС і анти-НАТО та присутності імперської Росії в Болгарії.

Наступного тижня (напевно, у вівторок, 06 червня) Болгарія, нарешті, матиме не службовий уряд авторитарного президента Радева, а  уряд, сформований парламентською більшістю.

Цього тижня дві найбільші формації, що перемогли на нещодавних дочасних виборах – ГЕРБ та коаліція “Продовжуємо зміни” і “Демократична Болгарія”, домовилися створити Кабінет Міністрів. Їх підтримала й турецька партія “Рух за правата та свободи”. Разом вони матимуть навіть конституційну більшість і зможуть розпочати судову та інші реформи, розблокувати європейські кошти для Болгарії (йдеться про мільярди), розпочати перемовини про вступ Софії до єврозони та впровадження євро.

Академік Ніколай Денков – майбутнй прем’єр, на другому плані – Марія Габріель – майбутній віце-прем’єр та міністр закордонних справ

Окрім того, у майбутньому уряді акад. Ніколая Денкова будуть 100-відсотково наші люди – Марія Габріель як віце-прем’єр та міністр закордонних справ, яка досі була єврокомісаром з іновацій Європейській комісії і у добу Петра Порошенка (2017 р.) домоглася для нас безвізового режиму з ЄС, та Тодор Тагарев – міністр оборони, який ще на початку війни публічну заявляв, що Росія не зможе здолати Україну, бо наша армія – сучасна натівська армія, а не військо епохи Другої світової війни. За домовленістю, пані Марія за ротаційний принципом через дев’ять місяців обійне посаду прем’єра, а пан Денков – її посаду.

Отож, очікуємо з Болгарії добрих новин для України і для нашої армії.(УВести)

Більше світлин можна побачити ТУТ