Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

ВЕЛИКОНДЄ ВІТАННЯ ІНСТИТУТУ ДОСЛІДЖЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ

Софія, 12 квітня 2023.- “УВести” отримали вітання від Алли Атаманенко – директорки Інституту досліджень української діаспори. імені проф. Любомира Винара Національного університету “Острозька академія”. В ньому окрім побажань здоров’я, зокрема, читаємо:

“Великдень – це торжество християнства, моральних чеснот і добра, верховенства милосердя, перемоги світла над мороком і пітьмою. В очікуванні звістки про перемогу й Україна та її мужній і нескорений народ. Триває кривава російсько-українська війна, гинуть кращі сини та доньки України. Біль, сльози, туга за тими, кого не повернути, оповили нашу рідну українську землю. Але Христос дав віру у відродження душі. Відродиться і Україна. Українці вистояли, продовжують боротися, впевнено крокують до великої перемоги. Вона настане, і прийде мир і спокій.

Великдень дарує віру в перемогу добра над злом, зігріває променями віри, надії та любові, міцними сподіваннями на краще. Великодні свята – це відродження всіляких благ і, водночас, переродження всього скривленого та штучного в правдиве, прозріння людських сердець, бачення власних помилок і їх виправлення. Це час добрих справ, прощення, відбудови дружби та взаєморозуміння.

Крок за кроком зміцнюється Україна, з попелу проростають квіти, які осяює сонце. І все це на рідній землі, яку сміливо боронять Збройні Сили України. Кожен працює на своєму фронті, кожен намагається зробити свій внесок у перемогу. Це робить нас єдиними, додає снаги.

Ми вдячні Вам, дорогі Друзі, за посильну допомогу, постійну підтримку України та ЗСУ, лобіювання потреб України в світі. Попереду ще багато випробувань, але ми їх здолаємо. З Божою ласкою і спільними зусиллями. Наша соборність – запорука успіху та процвітання.

Нехай Великодні передзвони будуть провісниками приємних і радісних новин, а Господь ласкаво обдарує Вас своїми щедротами. Христос воскрес! Воістину воскрес!”(УВести)