Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

У СОФІЇ У БАРВИ УКРАЇНСЬКОЇ СИМВОЛІКИ ОСВІТИЛИ ПОСОЛЬСТВО РОСІЇ, А ПУТІНА ЗОБРАЗИЛИ ЯК ПУТЛЕРА

Софія, 10 травня 2022.- Учора тут відбулася грандіозна хода за Україну та проти російського фашизму – рашизму, організована болгарськими демократами через Фейсбук.

За деякими даними, понад 20 тис. болгар – друзів України, представників нашої діаспори та біженців подолали маршрут у кілька кілометрів від адміністрації болгарського президента до посольства Росії. Дорогою люди скандували антиросійські та проукраїнські гасла, лунала й ″Ой, у лузі червона калина…″ та гімн України.

Перед амбасадою РФ колону зустріла рота поліцейських та… радянські патріотичні й воєнні пісні – ″Катюша″, ″День победы″ тощо. Але людям вдавалося перекричати побєдобесні марші.

Перед посольством на асфальті болгари вивели червоною фарбою ″Вбивці″ та поклали чемодан з написом ″Чемодан – вокзал – Москва″, а поряд виставили предмети та речі, які ще довго будуть асоціюватися з армією-агресором та країною-агресором – дитячі іграшки, жіночі трусики…

Насамкінець, коли стемніло, фасад посольства Росії за допомогою шоу-технології 3D mapping освітили барвами української символіки, ″викарбували″ знамените послання нашого воїна з острова Зміїного та зобразили імперського президента як Путлера. Номер дуже сильний, напевно, його можна порівняти зі звучним ляпасом!(УВести)

Відеорепортаж заходу можна побачити ТУТ

Фоторепортаж Василя Жуківського

Це – Гліб, йому 9 років. Він з Харкова. Вів колону до амбасади РФ. Володіє українською, російською та англійською.