Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

В РАМКАХ #UNITEWITHUKRAINE ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ ТЕРОБОРОНИ ЗІБРАЛИ $18 МЛН.

Торонто, 15 квітня 2022.- У рамках кампанії ″Єднаймося з Україною″ (#UniteWithUkraine) Світовий конгрес українців зібрав $18 млн. для закупівлі нелетальної зброї та захисних засобів для українських захисників на передовій. Кампанія СКУ охопила 20 млн. українців в 60 країнах світу

Ці пожертви дозволили придбати:

– 9500 бронежилетів

– 5700 броньованих шоломів

– 129 000 джгутів та ізраїльських бандажів

– 2000 протигазів

– 1800 IFAKS та травматологічних наборів

– 76 приладів нічного та тепловізійного бачення

– 25 дронів

– 1 безпілотний літальний апарат.

Оскільки Росія продовжує жорстокий наступ на Україну, кампанія має на меті озброїти якомога більше українців необхідним для захисту свого народу. Працюючи через свою мережу і мережу партнерів, в рамках кампанії СКУ вдалося спрямувати численні вантажі важливого спорядження по всій країні.

Останнє з таких відправлень було зібрано спільно з канадською благодійною організацією ″Help Us Help″ для забезпечення захисників 20 000 армійських джгутів; 1500 індивідуальних аптечок за стандартами НАТО та 300 травматологічних наборів для медиків на передовій. Також через американського партнера ″Nova Ukraine″ було придбано і надано джгути на $200 тис. одному з українських батальйонів. За словами співголови ″Nova Ukraine″ Остапа Коркуна, вони здатні врятувати понад 9000 українців.

Ці поставки є критично важливими для українських сил оборони, і потреба в спорядженні та обладнанні залишається та постійно зростатиме, доки російська агресія не буде зупинена.

Незважаючи на те, що сила та стійкість українських захисників не згасає, важливо постійно підтримувати їх життєво необхідним спорядженням та обладнанням.

Павло Грод – голова СКУ

Як зазначив президент СКУ Павло Ґрод, український народ непохитно стоїть на захисті своїх близьких, а також найдорожчих цінностей – свободи та демократії. Ми вдячні за кошти, які були зібрані, але набагато більше потрібно зібрати вже зараз. Ми повинні підтримувати захисників України, щоб зупинити воєнні злочини та геноцид, які вчиняє Росія.

Щоб допомогти кампанії ″Єднаймося з Україною″, захистити життя чоловіків і жінок, які борються за свободу, права та гідність людини в Україні, будь ласка, зробіть пожертву на: www.unitewithukraine.com

З будь-яких питань або для організації інтерв‘ю пишіть на електронну пошту (Нікіта Бернарді, nb@ashbright.com, повідомляють зі штаб-квартири СКУ.(УВісті)