Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

СВІТОВЕ УКРАЇНСТВО ЗІБРАЛО ДЛЯ АРМІЇ $25 МЛН.

Торонто, 22 березня 2022.- Світовий конґрес українців (СКУ) зібрав майже $25 млн. для захисників України, зокрема, для територіальної оборони, повідомив лідер СКУ Павло Грод в ефірі ICTV під час спільного телемарафону провідних українських телеканалів ″Ми сильні разом″. Ці кошти надійшли від світового українства у рамках ініціативи Unite With Ukraine.

Павло Грод

″Як громадянське суспільство, ми можемо підтримати захисників територіальної оборони. Тому збираємо кошти в усьому світі, щоб закуповувати необхідні засоби для українських захисників та волонтерів, які сміливо і патріотично підтримують та захищають Україну. Це –  каски, бронежилети, тепловізори, аптечки, – сказав Павло Грод.

За його словами, СКУ має намір придбати щонайменше уп’ятеро більше, ніж є наразі. ″Українці, які захищають Україну, дають наснагу усім іншим країнам. Ми всі готові допомогти″, додав президент СКУ.

#UniteWithUkraine – це глобальний проєкт зі збору коштів, спрямований на забезпечення борців за Україну засобами захисту та медичних потреб. Долучитися до проєкту та скласти пожертву на допомогу українським захисникам можна за наступним посиланням: www.unitewithukraine.com.(УВісті)