Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

АННА БАГРЯНА: ВІРЮ В НАШУ АРМІЮ, ВІРЮ В СМІЛИВИХ, ВОЛЕЛЮБНИХ І НЕСКОРЕННИХ УКРАЇНЦІВ

Софія, 24 лютого 2022.- Сьогоднішній день особисто для мене остаточно показав, ху із ху, написала у Фейсбуці Анна Багряна – відома українська письменниця та драматург, яка живе у Софії.

З самого ранку отримала купу дзвінків і повідомлень від болгар, македонців, представників інших народів – письменників, дипломатів, людей, з якими колись мене зводило життя. Усі висловлюють свою підтримку Україні і засуджують російську агресію.

Але є і такі представники всраної болгарської “інтелігенції” і просто пересічні болгари, які досі вперто продовжують мене (!) запевняти, що “в усьому винне кляте НАТО, яке вирішило нас розсварити з братушками” (!!!). Московська пропаганда промиває людям мізки капітально, і прикро, що значна частина населення на це ведеться. Доводиться вести жорстоку інформаційну війну.

Саме тому сьогодні ми, українці Болгарії і болгари – друзі України, вийшли на протест під посольство рфії в Софії, де також зібралися представники чи не всіх болгарських ЗМІ – щоб донести правдиву інформацію до людей, які живуть у Болгарії, в ЄС, у всьому цивілізованому світі.

Цікаво те, що під посольство держави-агресора прийшло і чимало її власних громадян – росіян, які живуть в Болгарії і які категорично засуджують дії кремлівського карлика-маніяка, щиро підтримуючи українців у цій війні. Коли голова нашої діаспори Олена Коцева оголосила в мікрофон про чергову перемогу ЗСУ над ворожою армією, ці росіяни раділи разом із нами і теж кричали всі наші гасла: “Слава Україні! Героям слава! Слава нації! Смерть ворогам! Україна – понад усе! Путін – ху#ло!”. І плакали, коли ми розповідали їм про те, що зараз відбувається в Україні, і казали, що їм соромно за свою країну, і теж тримали плакати: “путін – вбивця!”.

Дякую усім, хто зараз з нами! І запам’ятаю кожного, хто не підтримав нас і хто просто змовчав, бо мовчання – це теж злочин!

А болгарським кореспондентам, які сьогодні брали в мене інтерв”ю я казала, що вірю в нашу армію, вірю в сміливих, волелюбних і нескоренних українців, вірю в нашу перемогу! Тримайтеся, друзі! Моє серце – в Україні, з вами! Чим зможу – допомагатиму!(УВесті)