Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

СКУ ЗАПРОШУЄ ДО ВСЕСВІТНЬОЇ УКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ ТА ПРОТИ ПУТІНА

Торонто, 14 січня, 2022 – Світовий конгрес українців (СКУ) закликає українські громади та друзів України по всьому світу 22 січня приєднатися до кампанії #StandWithUkraine #StopPutinNOW та продемонструвати свою підтримку українського народу, його права жити вільно та в мирі на власній землі.

Павло Грод – президент СКУ

″Російська агресія є серйозною загрозою для суверенітету України, і, безсумнівно, може спричинити масштабну і криваву війну в регіоні, небачену з часів Другої світової війни, – зазначив президент СКУ Павло Ґрод. – Ми закликаємо міжнародну спільноту розпочати введення каральних санкцій проти Росії та надати потужну військову й безпекову підтримку Україні!″

З початку нападу Росії на Україну у 2014 році понад 14 000 людей були вбиті, десятки тисяч важко поранені, понад 1,5 мільйона стали внутрішньо переміщеними особами. Впродовж останніх місяців Росія накопичує безпрецедентно великі військові сили на кордоні з Україною. Імперські амбіції Путіна не обмежуються сусідніми з Росією державами, адже він продовжує дестабілізувати демократії в усьому світі.

Завантажуйте  банери #StandWithUkraine – #StopPutinNOW   Сфотографуйтеся, тримаючи одне з цих зображень, а 22 січня поширте ваше фото у соціальних.(УВісті)