Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

СКУ ЗАПРОШУЄ ДО ВСЕСВІТНЬОЇ УКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ ТА ПРОТИ ПУТІНА

Торонто, 14 січня, 2022 – Світовий конгрес українців (СКУ) закликає українські громади та друзів України по всьому світу 22 січня приєднатися до кампанії #StandWithUkraine #StopPutinNOW та продемонструвати свою підтримку українського народу, його права жити вільно та в мирі на власній землі.

Павло Грод – президент СКУ

″Російська агресія є серйозною загрозою для суверенітету України, і, безсумнівно, може спричинити масштабну і криваву війну в регіоні, небачену з часів Другої світової війни, – зазначив президент СКУ Павло Ґрод. – Ми закликаємо міжнародну спільноту розпочати введення каральних санкцій проти Росії та надати потужну військову й безпекову підтримку Україні!″

З початку нападу Росії на Україну у 2014 році понад 14 000 людей були вбиті, десятки тисяч важко поранені, понад 1,5 мільйона стали внутрішньо переміщеними особами. Впродовж останніх місяців Росія накопичує безпрецедентно великі військові сили на кордоні з Україною. Імперські амбіції Путіна не обмежуються сусідніми з Росією державами, адже він продовжує дестабілізувати демократії в усьому світі.

Завантажуйте  банери #StandWithUkraine – #StopPutinNOW   Сфотографуйтеся, тримаючи одне з цих зображень, а 22 січня поширте ваше фото у соціальних.(УВісті)