Дайджест "Украински вести" излиза от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

"Украински вести" излизат от 1998 г.

Шануймося, браття, бо ми того вартi!

ВІТАННЯ СКУ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Павло Грод – лідер СКУ

Торонто, 21 листопада 2021.- Сьогодні Світовий конгрес українців разом з всесвітньою українською громадою долучається до України у відзначенні Дня гідності та свободи, йдеться у заяві СКУ.

Двічі у новітній історії України – у 2004 та 2013 роках – саме цього дня український народ піднімався на боротьбу за свої права, демократію та рух на Захід і проти спроб Москви встановити своє політичне домінування над Києвом. В українську історію ці події увійшли під назвою, відповідно, – Помаранчева революція та Революція Гідності.

Саме у ході Революції Гідності 2013-2014 рр. проявився остаточний і безповоротний вибір українців на користь європейського майбутнього. Нездатний почути голос народу, режим Януковича вдався до жорсткості, внаслідок чого загинуло понад 100 невинних людей, яких ми вшановуємо та пам’ятаємо як Небесну Сотню. А Російська Федерація, в прагненні за будь-яку ціну утримати Україну у своїй орбіті, окупувала Кримський півострів та вчинила військове вторгнення на схід України.

Провідники світового українства та СКУ стояли пліч-о-пліч з українцями на Майдані, виступали голосом вільного українського народу у світі. Масові демонстрації сколихнули не лише європейські столиці. У Канаді, США, Австралії, Азії та Океанії українці влаштовували акції на підтримку Революції Гідності – Євромайдани. І сьогодні СКУ поширює правду про криваву війну Кремля в Україні та окупацію Криму.

″Революція Гідності утвердила прагнення українського народу жити у вільній, самостійній та сильній демократичній та європейській державі. Боротьба за свободу продовжується сьогодні. Саме за ці ідеали стоять на передовій нинішньої війни на Донбасі українські воїни, – наголосив Президент СКУ Павло Ґрод. – Ми закликаємо міжнародне співтовариство пам’ятати про жертви українського народу в ім’я глобального миру та безпеки й надалі бути на боці українського народу і посилювати тиск на Російську Федерацію″. Слава Україні! Героям Слава!(УВісті)

УКРАИНСКА ДИАСПОРА В БЪЛГАРИЯ