УБВісті виходять з червня 1998


УБВести излизат от юни 1998

CУОБ «Мати Україна»   -  СУОБ «Мати Украйна»

Софія, 16.12.2020 року

Раднику посольства України

Пані Тертичній А.В.

Шановна Анно Вікторівно!
З нагоди закінчення Вашої дипломатичної каденції в Болгарії від імені Спілки українських організацій  Болгарії (СУОБ)  «Мати Україна» маю честь висловити Вам нашу щиру повагу і подяку за високий професіоналізм, щирий патріотизм і любов до України!  Ви проявили себе не лише добре обізнаний фахівець і дипломат високого ґатунку,  але й наш щирий друг, однодумець, порадник.

Ми вдячні Вам за постійну підтримку української громади і безпосередню участь  в наших та спільних заходах, за ініціювання цікавих подій і втілення їх в життя. Завдяки  глибоким знанням не лише відповідальної дипломатичної професії, але й народних традицій, історії , культури, науки, літератури як України так і  Болгарії;  Вашій щирості   та людяності, і одночасно з цим вимогливості, працювати з Вами в одній команді було справжнім задоволенням.
Час Вашого перебування в Болгарії, на жаль співпав з одним  з найбільш болючих  періодів в історії України, але й важливим з точки зору дипломатії. Співробітники Посольства України в Софії за лічені дні стали воїнами на дипломатичному полі бою: Майдан, розстріли мирного населення, російська агресія проти України, анексія Кримського півострова, десятки тисяч поранених і сиріт в Україні; реабілітація поранених військових.
Заходи з  поширення істини про Голодомор в Україні,  вшанування Героїв Небесної сотні, Дні прапора, Свято української вишиванки, Дні Незалежності, День Злуки, десятки інтерв'ю та статей в болгарських ЗМІ, виступи на публічних заходах – важко перелічити все, де Ви вклали свою енергію, вміння, ідеї, любов і харизму.
Від імені фундації «Мати Україна» ще раз дякую Вам за самовіддану роботу та хочу побажати Вам подальшого росту в Українській дипломатичній службі. Вірю, що Болгарія стала для Вас важливою частиною особистого і професійного життя. Сподіваюся на плідну співпрацю й надалі.

Голова СУОБ «Мати Україна» - Олена Коцева (к.ф.н.)


Відеосюжет «Дипломат Анна Тертична: 5 років у 50 світлинах» можна подивитися ТУТ


 


Відеосюжет «Дипломат Анна Тертична: 5 років у 50 світлинах» можна подивитися ТУТ