КАКВО ОЗНАЧАВА ДУМАТА "УКРАЙНА"

УБВісті виходять з червня 1998

УБВести излизат от юни 1998


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ФЛЕШ-МОБ У БОЛГАРІЇ НА ПІДТРИМКУ РОМАНА СУЩЕНКА
Софія, 07 лютого 2019.- У болгарській столиці тутешня українська громада організувала флеш-моб на підтримку політв’язня Романа Сущенка. Активісти товариства «Мати-Україна» вимагали негайно звільнити пана Романа, якому цього року виповниться 50 років, та інших наших співвітчизників, яких російська влада арештувала й засудила до різних строків ув’язнення.

«УВістям» лідер «Мати-України» Олена Коцева заявила, що наразі у Росії за гратами перебуває понад 80 наших земляків. «Їх утримують там незаконно, за надуманими «злочинами», - сказала пані Олена. – Тому ми вимагаємо негайно випустити на волю разом з паном Романом й решта українських громадян – Олега Сенцова, Станіслава Клиха, Павла Гриба, Казима Аметова, Асана Чапух, Бекіра Дегерменджі, Ремзі Меметова, Нурі Примова, наших моряків та інших».
За словами українського омбудсмана Людмили Денісової, у російських в’язницях наших хлопців утискують, знущаються над ними, не надають належної медичної допомоги, часто забороняють побачення з рідними.

Нагадаємо, що Роман Сущенко був кореспондентом Укрінформу і 2016 р. його арештували у Москві начебто за шпигунство й засудили до 12 років тюрми. Пан Роман своєї «вини», зрозуміло, не визнав.

Українська діаспора в Болгарії завше активно підтримувала усі ініціативи, організовані Світовим конгресом українців чи громадянським суспільством України й скеровані проти агресії Росії проти нашої країни і на підтримку та звільнення наших політичних в’язнів.(УВісті)